image001Пропонуємо Вам  з  3 до 11 вересня 2019 року  обрати  дисципліни  з переліку  дисциплін вільного вибору.

image002

Студентам прийому 2019 р. на перший курс (на основі ОКР молодшого спеціаліста) крім 205 Лісове господарство

вибрати:

- гуманітарні дисципліни, які будуть викладатись у першому семестрі (обираються дві дисципліни із запропонованих);

- сертифікатну програму (блок з трьох дисциплін).

Студентам прийому 2019 р. на перший курс (на основі ОКР молодшого спеціаліста) спеціальності 205 Лісове господарство вибрати гуманітарні дисципліни, які будуть викладатись у першому та другому семестрі (обираються одна дисципліна із запропонованих)

До Вашої уваги доступні презентації:

- гуманітарних дисциплін вільного вибору студента.

Ознайомитись зі змістом дисциплін, отримати консультацію викладача можна на курсі Вільний вибір гуманітарних дисциплін;

- сертифікатних програм вільного вибору студента.

Ознайомитись зі змістом сертифікатних програм, отримати консультацію викладача можна на курсі Вільний вибір сертифікатних програм.

Студентам прийому 2019 року на перший курс другого (магістерського) рівня освітніх програм Транспортні системи, Організація перевезень і управління на транспорті спеціальності 275 Транспортні технології вибрати:

три дисципліни (блоку 1) та одну дисципліну з курсовою роботою (блоку 2)

Ознайомитись зі змістом дисциплін, отримати консультацію викладача можна на курсі Вибір дисциплін вибіркового блоку

З процедурою вибору можна ознайомитись тут.

З переліком академічних груп яким доступна реєстрація на дисципліни вільного вибору можна ознайомитись тут.

Реєстрація здійснюється на сайті http://kis.kname.edu.ua

Консультацію з технічних питань реєстрації в корпоративній інформаційній системі університету можна отримати у к.357 (ак)  або за телефоном: (057)707-31-00.

Сформовані віртуальні групи будуть доступні для ознайомлення не пізніше 23.09.19 р.

Перелік груп бакалаврів які беруть участь у виборі студента