Сьогодні у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбулася зустріч із представниками ТОП-менеджменту провідних будівельних корпорацій Харківської області, яка була присвячена реалізації інноваційного для української вищої школи проєкту – впровадженню системи дуальної освіти для студентів-будівельників.

Це можливість не лише отримувати теоретичні знання в аудиторіях, але й паралельно опановувати операційні процеси на провідних харківських підприємствах.

Мова не йде про традиційну практику, яка і так є у навчальних планах. Це система, коли студент відразу після прослуховування лекційного матеріалу та відпрацювання практичних занять бере участь у реальному виробничому процесі за тією тематикою, яка ним вже теоретично вивчена.

Така система дозволяє:

• закріпити теоретичні знання,
  • побачити на практиці операційні процеси виробництва,
  • опанувати цілісну систему процесу роботи на будівельному підприємстві.

Реалізація проєкту стала можливою завдяки плідній співпраці Університету із провідними будівельними компаніями Харківщини, серед присутніх на зустрічі компаній, які стануть у майбутньому базою для проведення освітнього експерименту:

изображение viber 2019 08 06 11 14 16изображение viber 2019 08 06 11 14 18

• АТ "Трест "Житлобуд"-1, голова наглядової ради Харченко Олександр Михайлович;
  • АТ "Житлобуд-2", голова наглядової ради Кроленко Юрій Якович, в.о. генерального директора Покуль Володимир Олександрович;
  • ТОВ Стальконструкція, генеральний директор Євель Сергій Михайлович;
  • Інвестиційно-будівельна компанія "Авантаж", генеральний директор Кривочуприн Леонід Захарович;
  • ТОВ Будмонтажсервіс, генеральний директор Морозов Михайло Станіславович;
  • ТОВ Битбудсервіс, генеральний директор Шуткін Микола Борисович.

ВСТУП2019

VstupINFO