1

2

3

4

Аспірантура

5

1Відповідно до Угоди про співпрацю між Харківським національний університетом міського господарства імені О. М. Бекетова та Білоруським національним технічним університетом в період з 08.07.2019 по 13.07.2019 група студентів кафедри «Електричний транспорт» факультету «Транспортні системи та технології» пройшла щорічну ознайомлювально-екскурсійну практику на базі кафедри «Трактори» Автотракторного факультету БНТУ, яка є випускаючою зі спорідненої спеціальності «Електричний транспорт».

Керівником практики від БНТУ було призначено доцента кафедри «Трактори» Чеслава Йосиповича Ждановича. Згідно з затвердженою програмою на початку практики студенти відвідали Мінський тракторний завод, його музей під відкритим небом та філію кафедри «Трактори» на МТЗ. В рамках візиту практиканти прослухали ознайомлювальну лекцію про історію становлення заводу та розширення виробництва, побували в токарному та складальному цехах.

32

Практика продовжилася екскурсією на ВАТ «Белкоммунмаш», де відбулася зустріч з головним конструктором, директором науково-технічного виробничого центру «Белкоммунмаш» Бицко Олегом Віталійовичем. В рамках візиту студенти-транспортники нашого університету ознайомились з продукцією підприємства, відвідали виробничі приміщення та мали змогу на власні очі побачити процес розробки та створення новітнього електрорухомого складу: тролейбусів та електробусів.

Також неабияке значення для підготовки якісних кадрів мали візити до ремонтно-експлуатаційних підприємств міського електричного транспорту м. Мінська.

Так, 11.07.2019 відбулася екскурсія до філії «Трамвайний парк» ДП «Мінськтранс», де студенти ознайомилися з напрямками розвитку експлуатації та утримання трамвайних вагонів. Також відбулися зустрічі з директором філії Гапановичем Миколою Станіславовичем, першим заступником директора – головним інженером Корольчуком Максимом Олександровичем, заступником директора з кадрів, ідеологічної та соціальної роботи Сасновичем Дмитром Олександровичем. Велика вдячність керівникам цього підрозділу за створення теплої та дружньої атмосфери під час ознайомлювальної практики, це ще раз доводить, що електротранспортники залишаються єдиною родиною, незважаючи на кордони між державами.

465

Цього ж дня наші студенти відвідали філію «Центр управління рухом» ДП «Мінськтранс», ознайомились з особливостями роботи центру та АСДУ та мали можливість порівняти її з майже аналогічною системою, що працює в нашому місті.

Випускники кафедри «Електричний транспорт» займають багато керівних посад у транспортній галузі як в Україні, так і далеко за її межами. Так, в ході відвідування філії «Тролейбусний парк № 5» ДП «Мінськтранс» та ознайомлення з напрямками розвитку експлуатації та утримання тролейбусів відбулася зустріч із директором філії, випускником кафедри «Електричний транспорт» ХНУМГ ім. О. М. Бекетова 1989 року Карабанем Олексієм Миколайовичем. Начальник виробничо-технічного відділу парку Жук Микола Іванович звернувся до практикантів з цього приводу: «Ось бачите, який значний внесок зробила ваша кафедра для нашого тролейбусного парку!» Зустріч з цією неординарною людиною стала неабияким стимулом для студентів щодо подальшого навчання та отримання належних знань на навичок.

78

У вільний від екскурсій час студенти гуляли містом, оглядали визначні пам'ятки, насолоджувалися краєвидами білоруської столиці.

910

1112

1317

141516

Під час підведення підсумків міжнародної практики завідувач кафедри «Трактори» АТФ БНТУ професор Володимир Петрович Бойков розповів про перспективні плани організації навчального процесу та розвитку інфраструктури електричного транспорту в м. Мінську. Крім того, було презентовано інформацію про майбутній світовий автомобільний конгрес в м. Мінську і передано запрошення на адресу кафедри «Електричний транспорт» ХНУМГ ім. О. М. Бекетова для участі в даному заході.

1920

Факультет «Транспортні системи та технології» висловлює вдячність декану АТФ БНТУ професору Капському Денису Васильовичу й завідувачу кафедри «Трактори» професору Бойкову Володимиру Петровичу за організацію та забезпечення надзвичайно цікавої та корисної міжнародної практики студентів нашого Університету!

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 270 гостей та користувачі відсутні