IMG 39694 липня 2019 року начальниця відділу Корпоративних комунікацій і PR ХНУМГ ім. О. М. Бекетова Ольга Кравець провела тренінг для учасників Програми стажування молоді в Апараті Верховної Ради України «Ліга інтернів».

Як маркетинговий інструмент, презентація має конкретне завдання щодо продажу або просування певної ідеї/проєкту. Перше враження, обробка змісту презентації на емоційному рівні та пошук зорових асоціацій відбувається ще до того, як людина усвідомить сутність самої презентації. За нейромаркетинговими дослідженнями поведінки споживачів між первинною візуальною обробкою інформації й початком процесу прийняття рішення проходить усього декілька сотень мілісекунд. І не останню роль у цьому процесі відіграє дизайн. Створення ефективних презентацій — справжня бізнес-компетенція, необхідна для успішної діяльності сучасної людини.

Як формувати перше враження, визначати формат презентації, оформлювати візуальний контент (фото-, відеоматеріали, кольорові палітри, шрифти і т.д.), вміти використовувати зовнішні й технічні чинники у приміщенні, де відбуватиметься виступ, для підсилення впливу на аудиторію тощо навчала інтернів під час тренінгу «Рецепт успішної презентації» Ольга Кравець.

 IMG 3919IMG 3902

Довідка: Програму стажування молоді в Апараті Верховної Ради України адмініструє громадська організація «Ліга інтернів» спільно з Управлінням кадрів Верховної Ради. Програма стажування реалізується відповідно до Розпорядження Першого заступника Керівника Апарату Верховної Ради України №165-к «Про зарахування до участі в Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2019 році» від 5 лютого 2019 року. Стажування триває 6 місяців, у ньому беруть участь 50 інтернів з різних регіонів України, які пройшли конкурсний відбір.


Докладніше: http://www.interns.org.ua/uk/content/recept-uspishnoyi-prezentaciyi

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Календар подій

20

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

дист навч 19

ЦДОК копия

Вступ2019

VstupINFO

ВСТУП2019

100

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Додаткова освітаОсвітні ресурси

Атестація ХНУМГ

Баннер енерго

На сайті 254 гостей та користувачі відсутні