12 липня завідувач кафедри Момот Т.В. дистанційно виступила спікером на 6-ій Міжнародній конференції Субрегіону Великий Меконг (GMSIC), організованій Університетом менеджменту та економіки в місті Кампонгтям, Камбоджа. Тема конференції - «Дослідження знань соціальних наук для розвитку в системі гендерного управління».

Доповідь на тему: «Нові тенденції в туризмі, економічному зростанні та розширенні можливостей жінок: аналіз глобальних рейтингів» підготовлено разом зі студентами 2 курсу освітньої програми «Облік та аудит в міжнародному бізнесі» Сорокіною Л. та Биковською А.

Кафедра фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту розраховує на подальшу співпрацю з Університетом менеджменту та економіки (Королівство Камбоджа).

On July 12th, Head of the Department, Momot T.V., gave talk as a key-note speaker at the 6th Greater Mekong Sub-region International Conference (GMSIC) 2019, organized by the University of Management and Economics in Kampong Cham, Cambodia. The topic of the conference was "“The Knowledge Discovery of Social Science for Development in GMS”.

The report on "New Trends in Tourism, Economic Growth and Women Empowerment: Key Global Ratings Analysis" was prepared together with the students of the second year of the educational program "Accounting and Auditing in International Business" Sorokina L. and Bykovskaya A.

The Department of Financial-Economic Security, Accounting and Audit expects further cooperation with the University of Management and Economics (Kingdom of Cambodia).

Вступ2019

VstupINFO