1

2

3

4

5

Освітня програма Системна інженерія, спеціальність 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології (бакалавр, магістр) – напрям освітньої діяльності, що швидко розвивається.

Нові лабораторії, плідне співробітництво з провідними компаніями м. Харкова, повна методична підтримка з можливістю дистанційного доступу – ці та інші складові процесу навчання обумовили успішну державну акредитацію бакалаврата спеціальності, а також ліцензування освітньо-кваліфікаційного рівня магістр.

В цьому навчальному році здійснено перший випуск бакалаврів спеціальності 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології – Освітня програма «Системна інженерія».

Захисти дипломних робіт бакалаврів завершились блискучим результатом. Кожна з 29 представлених на захист бакалаврських робіт – це завершене дослідження, що містить усі необхідні складові: постановку задачі; інформаційне та математичне забезпечення з аналізом предметної області та проектуванням системи; самостійно створене програмне та апаратне забезпечення з технічною документацією.

Тематика дипломних робіт охоплювала маже всі сфери майбутньої професійної діяльності бакалавра з автоматизації та комп’ютерно-інтегровані технологій – фахівця в галузі інформаційних технологій.

Захисти проходили у формі цікавої наукової дискусії, в процесі якої випускники демонстрували знання, набуті за весь період навчання, вміння презентувати результати досліджень, відстоювати своє бачення систем і процесів, що вивчаються.

image005image007

Представленню робіт на захисті передувала напружена праця протягом переддипломної практики і дипломного проектування під керівництвом досвідчених викладачів кафедри прикладної математики і інформаційних технологій.

Під час роботи на дипломами студенти створювали робочі проектні групи, що працювали над окремим частинами загальної проблеми. Так, студенти-дипломники доцента кафедри, канд. техн. наук, доцента Бочарова Бориса Петровича та старшого викладача кафедри Воєводіної Марії Юріївни розробили низку програмно-апаратних модулів управління розумним будинком. Розумний будинок – це система домашніх приладів, які в автоматичному режимі виконують поточні дії з метою створення комфортного середовища перебування людини.

Мережко Михайло, Гнатченко Марія, Цирик Станислав, Морозова Валерія, Груба Олександра, Мартем’янов Дмитро приймали участь у розробці модулю графічного інтерфейсу управління розумним домом, модулю виявлення аномалій у відео потоці, модулю управління мережею інтернет-ресурсів, модулю забезпечення безпеки життєдіяльності у розумному будинку на основі використання технології моделювання електронних систем Tinkercad. Також в рамках цього проекту розроблено серверний модуль системного управління, модуль оперативного планування систем управління розумним будинком.

Кожний п’ятий випускник освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр спеціальності 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології отримав диплом з відзнакою.

Поздоровляємо

  • Бабак Олександру, тема роботи: «Розробка комп’ютеризованої системи бронювання запису до лікаря»,
  • Бєлєнькову Катерину, тема роботи: «Технологія обробки масиву даних інформаційних систем планування територій з використанням паралельних обчислень»,
  • Колосову Катерину, тема роботи: «Реалізація модуля спостереження метеостанції на базі Arduino»,
  • Липчанську Тетяну, тема роботи: «Порівняльні алгоритми перевірки результатів конвертування бази топографічних даних»
  • Мартіросяна Мгера, тема роботи: «Алгоритм розпізнавання в системах технічного зору роботів»,
  • Романову Христину, тема роботи: «Розпізнавання рівнів кольору та освітлення за допомогою багатофункціонального датчику APDS-9960».

Кафедра прикладної математики і інформаційних технологій щиро поздоровляє випускників!

Шановні бакалаври, бажаємо Вам продовжити навчання в магістратурі, бажаємо творчої наснаги, професійної реалізації!

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 320 гостей та користувачі відсутні