Голден ТайлВперше в Україні студенти-бакалаври можуть взяти участь у грантовій програмі на оплату навчання у магістратурі за інноваційною магістерською програмою «Технології та дизайн кераміки та скла» у рамках співпраці корпорації Golden Tile та Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

Корпорація Golden Tile акумулює провідний міжнародний технологічний досвід та досвід соціально відповідального ведення бізнесу. З метою підготовки фахівців для подальшого працевлаштування у компанії спільно з Університетом міського господарства імені Бекетова було розроблено нову магістерську програму, випускники якої матимуть актуальну на ринку праці спеціальність – технологів та дизайнерів керамічних матеріалів.

Важливим пріоритетом для корпорації Golden Tile підтримка технічної освіти в Україні, як пріоритету для забезпечення розвитку держави, та допомога молодим людям у реалізації власного потенціалу.

Саме ці ключові меседжі соціальної відповідальності бізнесу стали основою ідеї створення унікального для України проєкту співпраці із закладом вищої освіти та надання гранту на навчання талановитим студентам.

Проєкт передбачає паралельне практичне оплачуване стажування у корпорації Golden Tile та навчання у Харківському національному університеті міського господарства імені Бекетова у рамках дуальної освіти.

Голден Тайл 2

Бакалаври, які отримують грант на навчання, зможуть у рамках магістерської програми повністю освоїти технологічний процес у лабораторіях та на підприємстві і матимуть гарантоване перше робоче місце із достойною оплатою праці та соціальним пакетом, в тому числі окремими соціальними програмами, які корпорація розробляє для молодих працівників.

Обираючи магістерську програму «Технології та дизайн кераміки та скла» Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова ви обираєте достойне майбутнє для себе!

+380502010444