1

2

3

4

Аспірантура

5

З 22.06-02.07.2019 р. студенти та викладачі факультетів архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва та будівельний здійснили сумісну подорож до Болгарії (м. Варна) з метою проходження практикуму на тему: «Матеріали і технології в будівництві та архітектурі» у Варненски свободен университет «Черноризец Храбьр».

Під час подорожі студенти та викладачі мали змогу ознайомитись із матеріально-технічною базою університету, відвідати лекції та майстер-класи провідних педагогів архітектурного факультету, побачити виставку дипломних та курсових проектів студентів-архітекторів та будівельних спеціальностей, а також пройти відповідні тренінги за темою практикуму із отриманням сертифікату Європейського зразка.

Символічним було те, що під час огляду різноманітних виставкових локацій в Варненському університеті студенти мали змогу побачити свої конкурсні роботи, які перемогли восени у щорічному креативному конкурсі «Varna Spaghetti Engineering».

Цікаві та пізнавальні лекції від провідних фахівців університету (Assoc. Prof. Eng. Rositsa Petkova-Slipets, PhD ( Head of Architecture Faculty), Assoc. Prof. Milena Kichekova, PhD Dipl. Eng. (Head of Department of Construction Engineering), Arch. Plamen Petrov, PhD) були прочитані для студентів про сучасні тенденції будівництва в Болгарії та світовий досвід використання різноманітних домішок типу полімерів (полімерні оптичні волокна) при виготовлені надстійких та декоративних бетонів, використання вантових конструкцій при будівництві унікальних інженерних споруд.

Дуже цінним був обмін знаннями між студентами 2-го курсу ХНУМГ ім. О. М. Бекетова та Варненського університету «Чорноризец Храбьр», під час якого студенти виконували різноманітні завдання допомагаючи один одному та вирішуючи їх разом.

У вільний час від навчання були проведені екскурсії основними місцевими архітектурними пам’ятками міста, такими як сакральні споруди, поклади римських терм, кам’янистий ліс, пішохідні вулиці з колоритною архітектурою міста та інші.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Конф Спадщина ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 222 гостей та користувачі відсутні