1

2

3

4

Аспірантура

5

Certificate B2 ECLЗгідно з Договором №3 від 04.07.2017 та додатковою угодою до цього Договору від 05.12.2018 між Національним Університетом Міського Господарства імені О.М. Бекетова та Сумським Державним Університетом вже третя група наших співробітників пройшла підготовку, успішно склала іспити у повному складі та отримала ECL сертифікати з англійської мови рівня B2. Сертифікат ECL приймається Міністерством Освіти і Науки України для отримання вчених звань доцента та професора.

У вересні цього року буде оголошено набір у четверту групу. Вартість курсів з підготовки до іспитів складає 1200 грн. Початок занять з підготовки до іспитів почнеться на першому тижні жовтня. Тривалість курсу підготовки становить близько двох місяців. Отримання сертифікату – через два тижні після складання іспитів. Вартість іспитів становить 100 Євро.

До запису у групу запрошуються співробітники університету, які мають рівень володіння англійською мовою не нижче за В1. Кількість місць обмежена 12 особами, що зумовлено ліцензією навчального центру СумДУ. В четверту групу вже записалось 4 кандидати, залишилось 8 вільних місць. Навчання проходиться лише два рази на рік – у жовтні та березні. Якщо заповняться вільні місця восени, завжди є можливість заздалегідь записатись на весну.

Заняття проводяться у вигляді вебінарів із використанням програми Skype for Business, який входить до пакету Office 365. Для використання цієї програми потрібно мати обліковий запис (електронну пошту) у домені @kname.edu.ua. Вебінари записуються, що дає можливість повторно переглядати пройдені заняття.

Координація учасників навчання, спілкування та розміщення оголошень здійснюється у програмі Microsoft Teams (входить до пакету Office 365). Команда в Teams має назву English (вхід за підтвердженням запрошення адміністратором команди). В програмі Teams також надається довідкова інформація з навчання, граматичні матеріали. тестові завдання та зберігаються відеозаписи вебінарів (відеозаписи доступні лише учасникам команди та видаляються після завершення курсів).

Треба звернути увагу на те, що заняття присвячені не навчанню англійської мови, а спрямовані на підготовку до складання іспитів, супроводжуються розглядом типових тестових завдань. До класу сертифікату ECL рівня В2 входять 4 тести, кожен з яких складається з двох завдань:

  1. Reading – розуміння тексту:

1.1 – Прочитати текст, обрати правильні варіанти відповідей на поставленні запитання.

1.2 – Прочитати текст, самостійно написати англійською мовою відповіді на поставлені запитання.

  1. Listening – Розуміння сприйняття усної мови:

2.1 – Прослухати аудіозапис, обрати правильні варіанти відповідей на поставленні запитання.

2.2 – Прослухати аудіозапис, самостійно написати англійською мовою відповіді на поставлені запитання.

  1. Speaking – Володіння усним спілкуванням

3.1 – Опис зображення на фотографії.

3.2 – Спілкування з екзаменатором та напарником – колегою із групи.

  1. Writing – Володіння навичками письма

4.1 – Написати E-mail на задану тему.

4.2 – Написати есе (твір) на задану тему.

Для успішного складання іспиту треба набрати не менш 60 балів.

Якщо навчання проводиться online, то іспити складаються безпосередньо у Сумському Державному університеті у спеціалізованому лінгвістичному кабінеті. Протягом іспиту здійснюється аудіо та відеозапис, забороняється використання мобільних телефонів, допоміжної літератури та словників (винятком є тест Writing, де можна використовувати паперові словники).

Якість підготовки, яку забезпечує навчальний центр СумДУ, має високий рівень, підтвердженням чому служить отримання сертифікатів B2 всіма учасниками трьох груп навчання без винятків.

Для запису у групу треба направити заявку на адресу електронної пошти адміністратору команди English в Microsoft Teams проф. Плюгіну Владиславу Євгеновичу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Календар подій

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 617 гостей та користувачі відсутні