Урочистий випуск для студентів бакалаврів було проведено Будівельним факультетом. Перший етап навчання пройдений – отримано дипломи бакалаврів! За плечима чотири роки лекцій та практичних занять, заліків та іспитів, вимогливих, але справедливих викладачів та справжньої студентської дружби. Попереду вступ до магістратури та новий етап навчання. А сьогодні наші бакалаври промислового та цивільного будівництва і геодезії та землеустрою приймали вітання від адміністрації Будівельного факультету та заслужені нагороди.

Привітав студентів декан Будівельного факультету Костянтин Мамонов, який відзначив здобутки студентів Будівельного. Сьогодні факультет активно розвивається. Наші студенти можуть проходити стажування та практики на реальних будівельних об’єктах, активно впроваджуються елементи дуального навчання. Будівельним факультетом реалізовано унікальний проєкт співпраці із Хайлузянським університетом (Китайська Народна Республіка). Наші студенти протягом семестру можуть безкоштовно навчатися та проживати в Китаї, обмінюючись досвідом та отримуючи додаткові знання та навички.

Викладачі та студенти факультету виконують реальні проєкти, навіть на замовлення наших партнерів із країн Європейського Союзу, що свідчить про визнання європейською будівельною спільнотою рівня компетентності наших фахівців.

Цього року факультетом було виграно проєкт Еразмус, що передбачає академічні обміни та проведення викладачами Будівельного факультету занять у закладах вищої совіти країн ЄС.

На минулому тижні студенти факультету відправилися на практику до приморського міста Варна (Болгарія), де у вересні командою Університету було виграно міжнародний турнір «Varna Spaghetti Engineering». Ці результати стали можливим завдяки плідній роботі справжньої дружної команди – викладачів та студентів Будівельного факультету. Кращі студенти були нагороджені грамотами Ректора Університету, а профспілковий актив факультету отримав грамоти Народного депутата України.

Студенти подякували своїм викладачам та вручили квіти, які стали справжнім сюрпризом цього свята. Щоб згадати роки свого навчання профспілковий актив факультету підготував яскравий відеоролик, який справив незабутні враження.

Подарунком від профкому студентів став тематичний торт із вітаннями для студентів-будівельників. Бажаємо нашим випускникам нових звершень та цікавих проєктів, а також вступу до магістратури.

ВСТУП2019

VstupINFO