1

2

3

4

Аспірантура

5

119 червня 2019 року на кафедрі Підприємництва та бізнес-адміністрування згідно з графіком завершився захист дипломних робіт студентів-магістрів заочної форми спеціальностей 073 «Менеджмент» (освітня програма «Бізнес-адміністрування»), 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" (освітня програма "Економіка та організація бізнесу") та 051 - «Економіка» (освітня програма «Економіка підприємства»).

3Відзначимо, що теми представлених дипломних проектів актуальні та досить різноманітні, всі вони мають дослідницький характер і базуються на реальних даних. Серед найактуальніших тем - оптимізація організаційно-економічних механізмів управління фірмою, стратегія підвищення конкурентоспроможності підприємства і ряд актуальних інших тем, присвячених формуванню мотиваційних механізмів персоналу, виробничих процесів фірми тощо. Висновки і рекомендації, що містяться в магістерських роботах, мають як теоретичне, так і практичне значення. Магістерські роботи відображають високий рівень фахової підготовки випускників, що відмічено комісією на чолі з головою ДЕК.

Колектив кафедри від щирого серця вітає своїх випускників з успішним захистом магістерських робіт та здобуттям освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр»!!! Бажаємо кожному досягнути вагомих успіхів та втілити всі мрії в житті!!!

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 548 гостей та користувачі відсутні