714 червня 2019 року на кафедрі Підприємництва та бізнес-адміністрування згідно з графіком продовжився захист дипломних робіт студентів-магістрів заочної форми спеціальностей 073 «Менеджмент» (освітня програма «Бізнес-адміністрування»), 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" (освітня програма "Економіка та організація бізнесу") та 051 - Економіка (осітня програма "Економіка підприємства").

Відповіді студентів засвідчили їх обізнаність з тематикою дослідження. Магістранти переконливо аргументували основні положення своєї теми, долучалися до дискусії, були активні і зацікавлені у власних дослідженнях.

Колектив кафедри щиро вітає своїх випускників з успішним захистом магістерських робіт та здобуттям освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр». Бажаємо Вам натхнення, наполегливості, невичерпної енергії, життєвої мудрості та успішного працевлаштування!!!

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ