Фото 1На урочистому засіданні міського голови 12 червня 2019 року були нагороджені переможці IV Міського конкурсу студентських проектів «Харків – місто молодіжних ініціатив».

Конкурс започатковано під егідою Харківського міського голови Г.А. Кернеса у 2016 році, мета конкурсу – виховання активної громадянської позиції у студентів, залучення до практичного вирішення актуальних соціальних проблем міста, підтримка та розвиток дослідницької та проектної діяльності обдарованої молоді.

Перше місце та грошову винагороду у розмірі 25 тис. грн у номінації «Рідному Харкову – сталий розвиток» виборола команда студентів ХНУМГ ім. О.М. Бекетова у складі: Орябинського Юліана Петровича, Лінченко Яни Олександрівни та Ряполова Тимофія Віталійовича. Молоді архітектори запропонували проект «Створення громадського простору для всіх у Манжосовому яру в м. Харків», як мультикомфортного середовища для жителів Харкова, з використанням інноваційних та креативних підходів до забезпечення потреб усіх верств населення.

фото 2

Друге місце зайняв проект «Зменшення наслідків зливових дощів на міських територіях» автором якого є Бєлозьоров Олег Сергійович. В межах даного проекту запропоновано завдяки застосуванню сучасних технологій та урбодизайну використовувати дощову воду для потреб поливу міських рослин, знижуючи тим самим обсяг зливних вод, які одночасно потрапляють до системи водовідведення міста. Автор проекту отримав грошову винагороду у розмірі 20 тис. грн.

фото 3

Третє місце у номінації «Рідному Харкову – сталий розвиток» та сертифікати на 15 тис. грн отримали: Колодезний Андрій Вадимович – проект «Велосипедні маршрути в напрямку вищих навчальних закладів», Мартем’янова Тетяна Юріївна – проект Студентський-зелений комплекс «VIGVAM» та Селіхова Яна Вікторівна - проект «Реновація замкнених просторів в історичному центрі м. Харкова із застосуванням екологічного дизайну».

фото 4 фото 5 фото 6

Третє місце у номінації «Харків – місто відкрите, творче, толерантне» також виборола команда Бекетівців у складі: Орел Діани Ернестівни, Ярової Валерії Іванівни та Урбановського Сергія Сергійовича. Студенти представили проект «Адаптація центральної частини м. Харкова для маломобільних груп населення (в межах вулиць Сумська, Пушкінська, Скрипника, жон Мироносиць).

Фото 7

Під час нагородження міський голова наголосив, що всі представлені проекти є актуальними, спрямованими на розвиток Харкова, підвищення рівня комфортності життя для містян та отримають підтримку для їх подальшого розвитку та реалізації.

Фото 8

Колектив Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова вітає переможців, бажає їм натхнення, творчих успіхів та подальших перемог!