6 copyВ рамках навчального процесу студенти 1 курсу кафедри Економічної теорії та міжнародної економіки проходять ознайомчу практику, метою якої є формування, розвиток та вдосконалення набутих в процесі навчання теоретичних знань та отримання власного практичного досвіду в сфері міжнародної і зовнішньоекономічної діяльності підприємств.

11.06 2019 р. студенти відвідали одне з найбільших у світі турбінобудівних підприємств ВАТ «Турбоатом». Виготовлені ВАТ «Турбоатом» турбіни надійно працюють:

- на АЕС «Ловііса» (Фінляндія), «Пакш» (Угорщина), «Козлодуй» (Болгарія);

- на ТЕС «Нанкін» і «Інкоу» (Китай), «Маріца-Схід» (Болгарія);

- на ГЕС «Клостерфосс» і «Вігеландс Бруг» (Норвегія), «Сігалда» (Ісландія), «Пурнарі» (Греція), «Сальто Гранде» і «Пьедра дель Агіла» (Аргентина), «Агуамільпа» (Мексика) і ін .

В рамках екскурсії студенти відвідали музей історії величезного підприємства, який за часи свого існування зібрав величезну колекцію експонатів, серед яких - цікаві матеріали і документи, що стосуються розвитку заводу, фотографії та моделі турбін і інших механізмів, які виробляються на підприємстві. Захоплюючу екскурсію провів провідний спеціаліст управління з організаційної роботи Личковський Ярослав Васильович.

2 3 4

Студенти також мали можливість ознайомитися не тільки з історією розвитку підприємства та з експонатами діючих моделей турбін, а і відвідати виробництво. Лозинський Станіслав Йосифович – начальник сектора спеціального конструкторського бюро ознайомив студентів з замкнутим циклом виробництва: від проектно-конструкторських і науково-дослідних робіт до виготовлення, складання, випробування турбін і відвантаження в цеху наладки та зборки турбін.

7 8

Колектив кафедри економічної теорії та міжнародної економіки висловлює вдячність керівництву та колективу ВАТ «Турбоатом» за особливу увагу до практичної підготовки студентів та за можливість наблизити їх до ознайомлення з реальним підприємством та його бізнес-діяльністю.