1

2

3

4

5

galkin tsl26-31 травня 2019 року викладачі кафедри Транспортних систем і логістики сумісно з партнерами з  Jindal Global Business School (Індія) та Slovak Technical University in Bratislava (Словаччина) взяли участь у 15-тому Міжнародному науковому конгресі «15th World Conference on Transport Research», у м. Мумбаі, Індія з сумісними публікаціями.

galkin tsl6Тематика конференції пов’язана з сучасними проблемами транспорту та логістики. Наша кафедра єдина хто представляла Україну на цій конференції. В ході конференції було представлено 3 доповіді на тему «Influence parameters of transportation process on own/hired fleet selection», "Establishing Patterns of the Urban Transport Flows Functioning On Urban Network Parameters" та "Assessing the Impact of Population Mobility on Public Expenditures while Shopping", де розкривались питання міської логістики, проектного аналізу транспортних систем та управління транспортними потоками в значних містах. Всі 3 статі будут опубліковані в Transportation Research Procedia by Elsevier.

Організатори конференції: Indian Institute of Technology Bombay, (Індія). У роботі конференції прийняли участь науковці з Індії, Японіїї, Тайланду, Голандії, Іспанії, Італії, Австралії, Канади, Колумбії, Бразилії, Великобританії, Греції, Румунії, Ганни, Німеччини, США, Чехії, Словаччини та інших країн. Загалом на конференції було представлено більше 1000 статей зі всього світу.

Наші роботи представлял Chitresh Kumar з  Jindal Global Business School (Індія). Дуже дякуємо за його вклад.  Сподіваємось на подальшу співпрацю.

galkin tsl3

galkin tsl4galkin tsl5

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 403 гостей та користувачі відсутні