В рамках навчального процесу студенти 1 курсу кафедри Підприємництва і бізнес-адміністрування проходять ознайомчу практику, метою якої є закріплення й розширення знань і вмінь, отриманих під час навчання; розвиток активних навичок застосування на практиці отриманих теоретичних знань; ознайомлення з технічними проблемами сучасного підприємства, оволодіння первинним професійним досвідом.

04.06.2019 наші студенти відвідали ТРЦ «Французький бульвар» та познайомилися з власником Шато Ледо і власником дитячого центру «Франсільванія».

Суть «Франсільванії» полягає в створенні моделі «країни», в якій все як в реальному житті, де дітей знайомлять з основами різних професій. Навіть деякі студенти не відмовилися б взяти участь в такому проекті. Власники поділилися своїм досвідом, розповіли про методи досягнення свого успіху, дали кілька напутніх слів студентам.