1

2

3

4

5

31 травня 2019 р. Студентський Сенат ХНУМГ ім. О.М. Бекетова взяв участь у роботі Форуму «Студентський будівельний альянс-2019» на базі Київського національного університету архітектури і будівництва відбувся.

На Форумі були присутні представники органів студентського самоврядування будівельно-архітектурних закладів вищої освіти України 62 студенти з 11 ЗВО.

В рамках заходу студенти нашого університету відвідали екскурсію в офіс віртуальної реальності touch панелі 3-D візуалізації житлових комплексів Української державної будівельної корпорації “Укрбуд”.

Під час роботи Форуму було проведено презентації діяльності студентського самоврядування делегацій закладів вищої освіти і ділову гру з вирішенням кейсових завдань «Місце та роль органів студентського самоврядування в екосистемі в університету».

Студенти обговорили найактуальніші питання пов’язані з організацією роботи органів студентського самоврядування в університетах, активізацією студентських рухів та створення всеукраїнської студентської спільноти будівельних закладів вищої освіти.

За результатами Форуму було створено студентську спільноту будівельних ЗВО та соціальні групи «Студентський будівельний альянс», для подальшої комунікації, а також ми віднайшли багато нових друзів!

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 316 гостей та користувачі відсутні