31 травня 2019 р. Студентський Сенат ХНУМГ ім. О.М. Бекетова взяв участь у роботі Форуму «Студентський будівельний альянс-2019» на базі Київського національного університету архітектури і будівництва відбувся.

На Форумі були присутні представники органів студентського самоврядування будівельно-архітектурних закладів вищої освіти України 62 студенти з 11 ЗВО.

В рамках заходу студенти нашого університету відвідали екскурсію в офіс віртуальної реальності touch панелі 3-D візуалізації житлових комплексів Української державної будівельної корпорації “Укрбуд”.

Під час роботи Форуму було проведено презентації діяльності студентського самоврядування делегацій закладів вищої освіти і ділову гру з вирішенням кейсових завдань «Місце та роль органів студентського самоврядування в екосистемі в університету».

Студенти обговорили найактуальніші питання пов’язані з організацією роботи органів студентського самоврядування в університетах, активізацією студентських рухів та створення всеукраїнської студентської спільноти будівельних закладів вищої освіти.

За результатами Форуму було створено студентську спільноту будівельних ЗВО та соціальні групи «Студентський будівельний альянс», для подальшої комунікації, а також ми віднайшли багато нових друзів!