В рамках проведення ознайомчої практики студенти 1 курсу спеціальності облік і оподаткування відвідали центральне відділення ПриватБанку у м. Харкові. Пізнавальну професійно-орієнтовану екскурсію провів керівник регіонального центру з підбору персоналу ПриватБанку Попов Ігор Олександрович.

ПриватБанк є одним з найбільш інноваційних банків світу. До останніх інновацій, які отримали визнання по всьому світі, належать такі продукти, як платіжний міні-термінал, вхід в Інтернет-банкінг через QR-код, онлайн-інкасація, а також десятки різноманітних мобільних додатків.

Студенти ознайомились з особливостями роботи сучасного банку, дізналися про нові, інноваційні банківські послуги та перспективи розвитку вітчизняної банківської системи, інновації в сфері банківського обліку, можливість проходження on-line практики у ПриватБанку та про можливості подальшого працевлаштування.

Кафедра фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту висловлює вдячність керівництву та колективу ПриватБанку, особисто Ігорю Олександровичу Попову за особливу увагу до практичної підготовки студентів спеціальності облік і оподаткування та за можливість наблизити наших студентів до реальних банківських процесів та інновацій!