Vstupna kamp 2019Робиш свій вибір на користь Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова? Щоб тобі було зручніше визначитися з майбутньою спеціальністю в нашому Університеті, переглянь наступну інформацію.

вступ2019

ВИПУСКНИК ШКОЛИ? Щоб отримати вичерпну інформайцію щодо вступу на навчання за освітнім ступенем БАКАЛАВРА на базі повної загальної середньої освіти, тисни на спеціальність, яка тебе зацікавила:

ФАКУЛЬТЕТ АРХІТЕКТУРИ, ДИЗАЙНУ ТА ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

БУДІВЕЛЬНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

ФАКУЛЬТЕТ ЕКОНОМІКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА

ФАКУЛЬТЕТ ЕКТРОПОСТАЧАННЯ І ОСВІТЛЕННЯ МІСТ

ФАКУЛЬТЕТ ІНЖЕНЕРНИХ МЕРЕЖ ТА ЕКОЛОГІЇ МІСТ

ФАКУЛЬТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ

ФАКУЛЬТЕТ ТРАНСПОРТНИХ СИСТЕМ ТА ТЕХНОЛОГІЙ

Завантажити Довідник абітурієнта-2019>>

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ В УНІВЕРСИТЕТ НА ФЕЙСБУЦІ>>

ВИПУСКНИК КОЛЕДЖУ або ТЕХНІКУМУ? Тисни переглянути>>, щоб ознайомитись з переліком спеціальностей для вступу на навчання за освітнім ступенем БАКАЛАВРА на базі диплому молодшого спеціаліста.

Строки прийому заяв та документів за формами навчання:

БАКАЛАВР або СПЕЦІАЛІСТ? Тисни переглянути>>, щоб ознайомитись з переліком спеціальностей та освітніх програм до вступу на навчання за освітнім ступенем МАГІСТРА на базі освітнього ступеня бакалавра, спеціаліста або магістра.

Наш Університет на сайті vstup.info>>

VstupINFO

Наш Університет на сайті vstup.osvita.ua>>

Баннер вступосвіта

Як зареєструвати особистий е-кабінет та розрахувати середній бал? Тисни>>

Registration kab

ІНФОГРАФІКИ. ВСТУП-2019

ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2019: відповіді МОН України

Ми постійно працюємо над оновленням матеріально-технічної бази, лабораторного фонду. Оновлюємо навчальні курси відповідно ринкових змін та запитів. Максимально сприяємо міжнародній мобільності, прагнемо урізноманітнити студентське дозвілля й підтримуємо прояв творчих здібностей кожного. Ми надаємо можливості, вибір – як розпоряджатися своїм майбутнім – лише за тобою. А успіху досягати краще разом!

Вступай в ХНУМГ Бекетова

Ще є сумніви?! Слідкуй за новинами на офіційній сторінці Університету в Фейсбуці>> та за тегами#ХНУМГ_вступ #ХНУМГ_абітурієнт або завітай до нас особисто та переконайся на власні очі – навчатися у ХНУМГ ім. О.М. Бекетова доступно, зручно, цікаво та перспективно!

Залишились запитання?

Контактні дані Приймальної комісії:

м. Харків, ст. метро «Архітектора Бекетова»
вул. Маршала Бажанова, 17
каб. 111 центрального корпусу