Фото 1 1На студентському конкурсі на кращу авторську екскурсію «Відкриваймо Харківщину» І місце посіла студентка спеціальності Туризм Валентина Семізарова. Під керівництвом к. геогр. наук, доцента кафедри Туризму і готельного господарства Поколодної Марії Миколаївни студентка Семізарова Валентина підготувала та захистила на маршруті авторську екскурсію на тему «City-art по-харківськи».

Конкурс проходив вперше і був зорганізований Управлінням культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації у партнерстві із Обласним комунальним закладом «Харківський організаційно-методичний центр туризму» та Комунальною установою «Харківський обласний центр молоді». Загалом у конкурсі взяли участь 37 студентів з 9 закладів вищої освіти міста Харкова.

Фото 2 1

Фото 3Змагання на кращу роботу тривали з 1 березня по 17 травня поточного року і проходили в три етапи: I етап – розробка та подання до конкурсної комісії технологічної карти (в письмовій формі); II – підготовка та подача відеоматеріалів – презентації екскурсій (відібраних кращих робіт); III – проведення авторських екскурсій лідерами конкурсу для членів журі.

Студенти та їх куратор щиро дякують організаторам за бездоганну підготовку та проведення всіх етапів Конкурсу та суворому і справедливому журі – професіоналів - представників туристського бізнесу Харківського регіону а також шановним спонсорам, які не залишили без сюрпризів та подарунків всіх учасників.

Фото 4Фото 5

Бажаємо засновникам та організаторам студентського конкурсу на кращу авторську екскурсію «Відкриваймо Харківщину» подальших звершень, нових креативних учасників та екскурсійних маршрутів.

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ