Шановні колеги та учні 10-11 класів!

01 DSC 037925 квітня 2013 року з 14.30 до 16.00 в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова (м. Харків, вул. Революції, 12, Конференц-зал №2) в рамках заключного заняття «Школи юного менеджера з управління містом» кафедра управління проектами в міському господарстві і будівництві провела відео-конференцію за темою «Якщо б мером був я».

До участі в заході були запрошені: ректор Університету проф. Бабаєв Володимир Миколайович, професорсько-викладацький склад кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві, методист Науково-методичного педагогічного центру департаменту освіти Харківської міської ради Полякова І.В., уються лідери учнівського самоврядування, слухачі «Школи юного менеджера з управління містом», переможці конкурсу учнівських проектів «Харків – місто моєї мрії», куратори учнівського самоврядування, учні 10-11 класів.

Для бажаючих прийняти участь в конференції он-лайн необхідно пройти реєстрацію на сайті Харківського національного університету міського господарства за посиланням.

Реєстрація учасників розпочнеться 25.04.2013 о 11.00 (інструкція для реєстрації та участі у відео-конференції додається).

На заключній конференції «Школи юного менеджера з управління містом» учні 10 – 11 класів шкіл м. Харкова презентують творчі проекти під девізом «Якщо б мером був я».

Заходи конференції відбудуться в рамках діяльності «Школи юного менеджера з управління містом» Харківського національного університету міського господарства, а також угоди про співпрацю лідерів Харківської міської організації учнівського самоврядування та лідерів студентського самоврядування ХНУМГ, а також співробітництва у напрямку реалізації ініціативи ЮНІСЕФ «Місто дружнє до дитини» у м Харкові.

02 SAM 879103 DSC 027704 DSC 0379 

За підсумками конференції учасники «Школи юного менеджера з управління містом» отримали сертифікати. Переможців конкурсу «Якщо б мером був я» ректор Університету проф. В.М. Бабаєв нагородив почесними дипломами:

Диплом 1 ступеню Ковалева Ксенія Олександрівна 9 клас, Університетський ліцей, проект «Город со мнением».

Диплом 1 ступеню у номінації «Архітектура» Прутян Юлія Олександрівна, проект «Архітектурна спадщина Харкова».

Дипломи 2 ступеню

- Беднов Ілля Ігоревич 10 клас, Некрасов Євген Володимирович 11 клас, Топчій Артем Олександрович 9 клас, ХУВК «Вересень», проект «Місто для людей».

- Ілієв Владислав Русланович 11 клас, Набатян Нарек Артемович, 11 клас, ХЗОШ 65, проект «Харківський Європростір».

Дипломи 3 ступеню

- Хміль Анастасія Миколаївна, 8 клас, ХЗОШ 156, проект «Інновація в сфері міжнародної науково-виробничої комунікації».

- Гребенюк Юлія Олександрівна, 9 клас, ХЗОШ 42, проект ««Якби я була мером, що б я покращила».

- Суркова Аліна Юріївна, 11-А клас, ХТЛ №9, проект ««Славетні імена на карті Харківщини».

В наступному навчальному році кафедра управління проектами в міському господарстві і будівництві починає набір в «Школу юного менеджера з управління містом» з 1 жовтня 2013 р.

За додатковою інформацією звертатися:

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел. (057)707-31-32.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Календар подій

20

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

дист навч 19

ЦДОК копия

Вступ2019

VstupINFO

ВСТУП2019

100

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Додаткова освітаОсвітні ресурси

Атестація ХНУМГ

Баннер енерго

На сайті Один гість та користувачі відсутні