Вітаємо студентку 4 курсу "Охорона праці" Макаренко Наталію з отриманням Диплому ІІ ступеня за перемогу у Всеукраїнській студентській олімпіаді з професійно-орієнтованої дисципліни «Безпека життєдіяльності»!

12-15 травня 2019 року у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з професійно-орієнтованої дисципліни «Безпека життєдіяльності».

Диплом ІІ ступеня отримала студентка спеціальності "Охорона праці" Макаренко Наталія.

Макарова Тетяна та Денисенко Ірина були нагороджені грамотами за участь у олімпіаді.

До участі у олімпіаді готували викладачі кафедри "Охорона праці та безпека життєдіяльності" к.т.н., доцент Нікітченко О.Ю., к.т.н., ст. викладач кафедри Халіль В.В.

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ