image001З метою популяризації екологічної освіти серед молоді, виявлення і підтримки учнів, які мають здібності до наукової діяльності, кафедрою ІЕМ в рамках профорієнтаційної роботи з КЗ «ОСШІ ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» ХОР», підготовлено науково-дослідну роботу «Оцінка впливу шумового навантаження придорожнього простору з метою удосконалення інженерно-акустичних заходів зменшення транспортного шуму» керівник ас. Решетченко А.І. яка представлена ученицею 11 кл. Катериною Борисовою у конкурсі «Панацея молода 2019» за напрямом «Екологія».

image003Студентки 3 курсу кафедри ІЕМ, колишні випускники КЗ «ОСШІ ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість», Борсук Анна, Свергуненко Анна та Горбань Анна, під керівництвом старших викладачів Вергелеса Ю.І, Ломакіної О.С та Телюри Н.О. взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 101 – «Екологія», яка відбулася на базі Одеського державного екологічного університету.

Вітаємо учасників олімпіади та конкурсу й бажаємо їм подальших успіхів!