Кафедра економічної теорії та міжнародної економіки 24 квітня 2019 року провела засідання секції «Економічної теорії» у рамках проведення ХIІ (84-ї) Всеукраїнської студентської науково-технічної конференції «Сталий розвиток міст». У роботі секції прийняли участь 43 студента Університету.

Були заслухані доповіді про актуальні проблеми сучасного сталого розвитку міста та інші теми доповідей у рамках тематики конференції. До друку у збірнику Університету було відібрано 20 тез доповідей.

Кафедра економічної теорії та міжнародної економіки та декани факультетів Університету нагородили грамотами 12 кращих студентів за участь у ХІІ Всеукраїнській студентській науково-технічній конференції «Сталий розвиток міст» та змістовні наукові доповіді, які супроводжувалися мультимедійними презентаціями.

Вітаємо:

1. Кроль Вікторію Юріївну