Фото 1Вітаємо студентку 4 курсу спеціальності «Охорона праці» Борис Марину, яка зайняла І місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт (галузь «Пожежна безпека»), що проводився у Національному університеті цивільного захисту 10 квітня 2019 року (керівник – проректор з науково-педагогічної роботи та матеріально-технічного розвитку ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, проф. Росоха В.О.)

Вітаємо студента 3 курсу спеціальності «Охорона праці» Припростого Владислава, який посів ІІ місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді у галузі «Пожежна безпека», яка проходила у Національному університеті цивільного захисту 10 квітня 2019 року (керівники – доц. Білим П.А., ст.викл. Нестеренко С.В.)

Фото 2Вітаємо студента 2 курсу спеціальності «Цивільний захист» Павлюка Микиту, який посів ІІІ місце у конкурсі, що проводився у Національному університеті цивільного захисту 10 квітня 2019 року у галузі «Цивільний захист» (керівник – к.т.н., доц. Рогозін А.С.)

Фото 3Вітаємо студентку 4 курсу спеціальності «Охорона праці» Макаренко Наталію, яка посіла ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Охорона праці», що проходив у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті 19 квітня 2019 року у галузі «Цивільна безпека (керівник – доц. Данова К.В.)!