1

2

3

4

5

1 березня 2019 р. у науковій бібліотеці Університету відбулася подія під назвою WikiGap! WikiGap об’єднує людей по всьому світу для того, щоб виправити гендерний дисбаланс та створити більше статей у Вікіпедії про видатних жінок: експерток у різних сферах. 

WikiGap 2019 в Україні проводиться вдруге, і цього року він відбувся у трьох містах: Києві, Львові та Харкові. Співорганізаторами українського WikiGap виступили Посольство Швеції в Україні та Фонд Народонаселення ООН в Україні (UNFPA Ukraine). WikiGap-марафони приймали у себе Могилянська школа журналістики у Києві, Харківський національний університет міського господарства імені Бекетова та Гендерний центр при ньому, а також Львівський національний університет імені Франка.

У ХНУМГ ім. О.М. Бекетова захід відкрили керівниця відділу економічного та культурного співробітництва Посольства Швеції в Україні Лін Харфаст та заступник представника Фонду ООН у галузі народонаселення Павло Замостьян. Від Вікімедіа Україна модератором тренінгу був Антон Процяк. Учасників заходу привітали проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків і розвитку Університету Євген Володимирович Грицьков, директорка Наукової бібліотеки Університету Надія Олександрівна Євсюкова.

Статті, написані учасниками вікі-зустрічей WikiGap у Києві, Львові та Харкові уже враховані в загальний залік WikiGap Challenge!

Запрошуємо усіх охочих писати про видатних українок і про видатних жінок з усього світу українською мовою! Міжнародний марафон WikiGap Challenge триватиме до 8 квітня, за його результатами учасниці й учасники з усього світу зможуть поборотися за призи, головним з яких є повна стипендія на відвідання Вікіманії у Стокгольмі.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 362 гостей та користувачі відсутні