image00125 квітня відбувся навчальний воркшоп «Розумний будинок і інтернет речей» для студентів інформаційних спеціальностей закладів вищої освіти.

Захід проводився в рамках загальноміського проекту Open IT https://it-kharkiv.com/ru/event/open-it/ за сприяння Kharkiv IT Cluster.

Проект Open IT, що проводиться на базі семи харківських закладів вищої освіти, провідних у сфері інформаційних технологій, загалом присвячений найбільш актуальним напрямкам розвитку інформаційних технологій, а в якості спікерів виступають представники компаній-учасників Kharkiv IT Cluster – професіонали рівня Senior і Lead. Такі зустрічі сприяють посиленню зворотнього зв’язку від ІТ-компаній до освітніх центрів Харківського регіону. Проект Open IT складається із семи навчальних воркшопів, учасники зустрічей мають змогу отримати сертифікат.

Воркшоп «Розумний будинок і інтернет речей» проводився Kharkiv IT Cluster’ом сумісно з кафедрою прикладної математики і інформаційних технологій за організаційної підтримки ректорату Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова.

image003image005

Спікером воркшопу «Розумний будинок і інтернет речей» виступив Ігор Дицький – кандидат технічних наук, R&D-менеджер, керівник проектів ТОВ «Радмиртех», м. Харків.

ТОВ «Радмиртех» – це підприємство повного циклу, що успішно займається розробкою та серійним виробництвом сучасних засобів вимірювальної техніки для газової, газпереробної і інших галузей промисловості та житлово-коммунального господарства.

ТОВ «Радмиртех» – компанія, що швидко розвивається, є зацікавленою у молодих фахівцях, професійно підготовлених в галузі інформаційних технологій, автоматизації та приладобудування.

Завдяки злагодженій роботі співробітників кафедри прикладної математики і інформаційних технологій, представників Kharkiv IT Cluster та волотерів зустріч пройшла на високому професійному рівні.

image011image013

Спікер зустрічі Ігор Дицький відповів на численні запитання аудиторії, відбулась цікава неформальна дискусія стосовно питань розвитку концепції «Розумний будинок» та «Розумне місто» у найближчий та віддаленій перспективі, що є велінням часу.

Напрям «Розумний будинок і інтернет речей» близький науковій і освітній спеціалізації кафедри прикладної математики і інформаційних технологій Університету, тому у заході активну учаcть прийняли студенти інформаційних спеціальностей 122 Компютерні науки, 126 Інформаційні системи і технології, 152 Автоматизація та компютерно-інтегровані технології, за якими кафедра є випусковою.

Ще кілька фото наших партнерів Kharkiv IT Cluster з воркшопу «Розумний будинок і інтернет речей»:

image015image017

Більше фото на сторінці Kharkiv IT Cluster у Facebook:

баннер ТСЛ

Вступ2019

VstupINFO

ВСТУП2019

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Прием Кернеса 4

Додаткова освітаОсвітні ресурси

Атестація ХНУМГ

На сайті Один гість та користувачі відсутні