117-19 квітня 2019 року на базі Одеської національної академії харчових технологій відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Технології захисту навколишнього середовища».

У заході взяли участь студентки кафедри інженерної екології міст М Еко 2018-1, М ТЗНС 2018-1 та ЕОНС 2015-2: Мохонько Анастасія, Репринцева Анна, Камнєва Альона, Сенько Олена. До олімпіади були залучені 127 представників 29 закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації з усіх регіонів України.

За результатами олімпіади студентки нагороджені грамотами за високий рівень знань при вирішенні теоретичних конкурсних завдань ІІ етапу олімпіади та дипломом за високу командну результативність.

Щиро вітаємо учасників олімпіади та бажаємо їм подальших успіхів у житті та в навчанні!