image002

Звіт з підготовки та проведення Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «Розвиток соціальної інфраструктури регіонів в умовах євроінтеграції: економіко-правові аспекти» - 2019

Кафедра економічної теорії та міжнародної економіки разом з кафедрою правового забезпечення господарської діяльності протягом 1-28 лютого 2019 року провели Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію «Розвиток соціальної інфраструктури регіонів в умовах євроінтеграції: економіко-правові аспекти». Працювали наступні економічні секції:

1. Розвиток регіональних ринків праці та людського капіталу в умовах децентралізації та євроінтеграції.
  2. Децентралізація та фінансове забезпечення соціального захисту населення регіонів.

image003Учасниками конференції стали провідні науковці з різних міст України: Київа, Дніпра, Одеси, Полтави, Кривого Рогу, Краматорська та з таких провідних ВНЗ України як:

Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського,

Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка,

ДВНЗ «Криворізький національний університет»

ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури»,

Одеська державна академія будівництва та архітектури,

Донбаська державна машинобудівна академія (м. Краматорськ).

image005З провідних ВНЗ Харкова:

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого,

Харківський національний медичний університет,

Харківський національний університет будівництва та архітектури,

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»,

Харківська державна зооветеринарна академія, а також з різних кафедр Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

На обговорення було подано 68 тез від 79 учасників.

Серед учасників 6 професорів, 25 кандидатів наук, 8 викладачів, а також докторанти, аспіранти, асистенти. Активну участь приймали студенти з різних міст та ВНЗ: у конференції прийняли участь 34 студента (14 одноосібних тез).

В ракурсі теми конференції піднімалися актуальні питання формування та розвитку соціальної інфраструктури регіонів в умовах євроінтеграції.

Загальна кількість тез

Територіальність

Якісний склад

Секції

Зовнішніх - 36

З інших міст - 15

Тези докторів, професорів - 11

1 секція - 39

Вузівських – 32, у тому числі 23 кафедральних

З Харкова – 53, у тому числі 21 з інших вищів

Кандидатів та доцентів - 33

2 секція - 29

Викладачів - 10

Студентів - 14

Всього - 68

Всі тезисі розміщені на платформі університету за посиланням https://ojs.kname.edu.ua/index.php/area/issue/view/34.

За результатами конференції вийде збірник тез доповідей.

ВСТУП2019

VstupINFO