1

2

3

4

5

1Суботній ранок, дощ, зовсім не весняна прохолода… Здавалося б, найкраще рішення в таких умовах – сидіти вдома з філіжанкою кави, загорнувшись у плед в компанії хорошої книжки. Але… Весняний настрій, пішовши з вулиць, завітав до ХНУМГ ім. О. М. Бекетова, адже двері було відчинено: починався День відкритих дверей у форматі BeketovOpenSpace.

Гості почали прибувати з самого ранку – задовго до офіційного відкриття, бо їхали до нас не тільки мешканці Харкова і області, але й відвідувачі з далеких від нашого міста регіонів.

До уваги гостей було запропоновано 9 програм – на будь-який смак.

Ті, хто завітав до нас вперше, охоче йшли екскурсійними маршрутами по університету: осередок традицій – музей, найсучасніші лабораторії, майстер-класи від різних факультетів… Нашому університету справді є чим похизуватися.

Майбутні абітурієнти, які вже визначилися з бажаною спеціальністю, прямували до стендів обраного факультету, де їх зустрічали викладачі і проводили до своїх кафедр та лабораторій для спілкування тет-а-тет.

Двері керівництва університету також було відчинено: батьки разом із дітьми мали змогу поспілкуватися безпосередньо з ректором ХНУМГ ім. О. М. Бекетова проф. В. М. Бабаєвим і отримати відповіді на всі питання.

Мешканці інших міст охоче відвідували гуртожитки, аби упевнитися, що для студентів нашого вишу створені комфортні умови не тільки навчання, але й проживання.

Студентський сенат приймав гостей, яким замало було просто отримати інформацію про вступ і просто побачити університет: представники молодіжного активу забажали не тільки вступити до «бекетівського», але й налагодити дружні стосунки для майбутньої співпраці на рівні молодіжних організацій.

Фахівці Харківського міського центру зайнятості проводили тестування всіх бажаючих – ProfiTest, за результатами якого можна було дізнатися, наскільки бажана спеціальність відповідає індивідуальному особистісному покликанню. Програма викликала неабияку зацікавленість не тільки в абітурієнтів, а й у батьків і навіть співробітників університету. Правда, в останньому випадку шалених відкриттів не сталося: круто міняти долю нікому з бекетівців не судилося – усі працюють за покликанням.

Але мова досі йшла про дорослих. А ось що робити, якщо тобі дуже кортить познайомитися зі справжнім університетом і відчути себе студентом, але ти заввишки трохи більше за метр і рочків тобі замало? Не перейматися: приходити до нас і отримувати задоволення! Адже BeketovOpenSpace – простір, відкритий для всіх, незалежно від віку. Саме для цього, найщирішого і найвдячнішого, сегменту нашої «цільової аудиторії» обидва холи – дзеркальний і червоний – перетворилися на справжню «школу чародійства» на кшталт казкового Хогвартсу: видовищні хімічні досліди від кафедри хімії і запрошених гостей – освітнього простору «Гравітація»; вікторина на знання англійської і воркшопи з малювання за справжніми мольбертами; вимірювання сонячної активності і відеоролики, створені іншими маленькими школярами в рамках конкурсу на кращий проект з академічної доброчесності, та багато-багато інших цікавинок.

Взагалі-то майстер-клас з академічної доброчесності був призначений для вчителів, але хіба може зупинити тих, хто бажає навчатися новому, якась кумедна перешкода у вигляді відсутності паспорту? Звичайно, ні. Тому найменші абітурієнти ХНУМГ ім. О. М. Бекетова стали найбільш активною частиною його відвідувачів. Поза їхньою увагою не залишилося ані куточка: лабораторії, музейний комплекс, майстер-класи – все було цікаво і все потребувало ретельної перевірки «на зуб».

– Ну що, все побачили? – питали ми, проводжаючи втомлених, але щасливих дітей.

– Ні, не встигли… – позіхали маленькі дослідники. – А можна нам ще прийти?

Ну звичайно ж можна! Адже наші двері завжди відкриті: нехай не кожного дня в форматі такого масштабного свята, але – завжди. Бо нам дійсно є що показати і чим здивувати. Жоден факультет, жодна кафедра не зачиняють своїх дверей, а жоден викладач і співробітник – своїх сердець для тих, хто прагне знань і мріє побачити зсередини роботу і життя «бекетівців».

Тож – ласкаво просимо до нас у будь-який час і за будь-якої погоди. До нових зустрічей!

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 296 гостей та користувачі відсутні