image0013 квітня в ХНУМГ імені О.М. Бекетова відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Транспортні системи». До участі в підсумковій науково-практичній конференції було запрошено 11 авторів наукових робіт.

У складі Галузевої конкурсної комісії на чолі з проректором з наукової роботи Сухонос М.К. прийняли участь провідні вчені з Запорізького національного технічного університету, Національного університету водного господарства та природокористування, Національного транспортного університету, Національного університету «Львівська політехніка», Харківського національного автомобільно-дорожнього університету та нашої alma mater.

Робота комісії відбувалась в сфері доброзичливості та взаємоповаги.

image003image005image007

image009image011image013

Заслухані доповіді студентів по результатах виконання науково-дослідних робіт Галузева конкурсна комісія оцінила наступним чином:

Дипломами першого ступеню були нагороджені:

Логвіненко Валерія В’ячеславівна (ХНУМГ імені О.М. Бекетова, науковий керівник доц. Россолов О.В.)

image015

та Дуліна Олександра Сергіївна (ХНАДУ, науковий керівник ас. Чижик В.М.)

image017

Дипломами другого ступеню були нагороджені:

Григорович Юлія Володимирівна (УДУЗТ, науковий керівник проф. Альошинський Є.С.)

image019

Пріхно Олексій Вікторович (ДНУЗТ імені академіка В. Лазаряна, науковий керівник доц. Мазуренко О.О.)

image021

та Шишняк Анастасія Олександрівна (ХНТУСГ імені Петра Василенка, науковий керівник доц. Музильов Д.О.)

image023

Дипломами третього ступеню були нагороджені студенти Антощенко Єлизавета Вікторівна (ЦНТУ, науковий керівник проф. Аулін В.В.), Артюх Ольга Миколаївна (НУ «Острозька академія», науковий керівник проф. Аверкина М. Ф.), Золотніцька Ольга Геннадіївна (ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет», науковий керівник доц. Жилінков О.О.), Мустяца Ілля Миколайович (НУ цивільного захисту України, науковий керівник Баркалов В. Г.), Cадовець Катерина Володимирівна (НУВГП, науковий керівник ас. Пашкевич С. М.) та Юзвук Надія Сергіївна (ЗНТУ, науковий керівник доц. Райда І.М.).

image025image027image029

image031image033image035

Ми пишаємось здобутками молодих вчених та їх керівників. Бажаємо їм успіхів в подальших наукових дослідженнях та навчанні.

BUF

Вступ2019