Фото 1 ЗаглавноеЗ 10 по 12 квітня 2019 року команда кафедри туризму і готельного господарства приймала участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Рекреалогія», яка проходила на базі Одеської національної академії харчових технологій.

В складі команди були шість представниць – студенток університету спеціальності «Туризм» та «Менеджмент готельного, туристського та курортного сервісу»: Левченко Вероніка, Саєнко Крістіна, Череднікова Аліена, Максюта Уляна, Андрусенко Анастасія і Шиян Дарія. Керівником студентів виступив ст. викл. к.екон.н., Рябєв А.А., а в роботі журі Олімпіади приймала участь доц., к.геогр.н., Поколодна М.М.

Якщо коротко то «Рекреалогія» – це наука про раціональну організацію відпочинку та ресурси які для цього потрібні, і Одеса – це саме те місце де це легко спробувати на собі: як грамото організувати та поєднати роботу та рекреаційні заняття ??? Завдяки організаторам заходу – а це була кафедра Туристичного бізнесу та рекреації Одеської національної академії харчових технологій всім учасникам це з успіхом вдалося!!!

Для всіх бажаючих була організована цікава пішохідна оглядова екскурсія містом, крім того, ми прокатилися на катері Одеським заливом, відвідали знамениту Одеську оперу, де дивилися балет Баядерка, багато гуляли і відчули себе справжніми фото-туристами.

Фото 3Фото 4

Фото 5Фото 6

Фото 7Фото 8Фото 10 

А результатом робочої частини нашої зустрічі стали такі високі результати: студентка Максюта Уляня нагороджена дипломом ІІІ ступеня, а студентка Андрусенко Анастасія грамотою за повноту та практичну значущість висновків при виконанні конкурсних завдань.

Фото 11Фото 12ФОто 13

Наша команда щиро вдячна любим колегам – кафедрі Туристичного бізнесу та рекреації та особливо її завідувачу - д. екон., н., проф. Меліх Олені Олександрівні, декану факультету технології вина та туристичного бізнесу - к.т.н., доц. Саркісян Ганні Овсепівні та в цілому керівництву Одеської національної академії харчових технологій за гостинний прийом та бездоганну організацію Олімпіади, цікаві та ретельно розроблені завдання, дружню атмосферу та незабутні «рекреаційні» враження!!!

BUF

Вступ2019

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

ДЕНЬ ВИПУСКНИКА

Баннер Довідника 2018

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

На сайті 392 гостей та користувачі відсутні