Фото 1 ЗаглавноеЗ 10 по 12 квітня 2019 року команда кафедри туризму і готельного господарства приймала участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Рекреалогія», яка проходила на базі Одеської національної академії харчових технологій.

В складі команди були шість представниць – студенток університету спеціальності «Туризм» та «Менеджмент готельного, туристського та курортного сервісу»: Левченко Вероніка, Саєнко Крістіна, Череднікова Аліена, Максюта Уляна, Андрусенко Анастасія і Шиян Дарія. Керівником студентів виступив ст. викл. к.екон.н., Рябєв А.А., а в роботі журі Олімпіади приймала участь доц., к.геогр.н., Поколодна М.М.

Якщо коротко то «Рекреалогія» – це наука про раціональну організацію відпочинку та ресурси які для цього потрібні, і Одеса – це саме те місце де це легко спробувати на собі: як грамото організувати та поєднати роботу та рекреаційні заняття ??? Завдяки організаторам заходу – а це була кафедра Туристичного бізнесу та рекреації Одеської національної академії харчових технологій всім учасникам це з успіхом вдалося!!!

Для всіх бажаючих була організована цікава пішохідна оглядова екскурсія містом, крім того, ми прокатилися на катері Одеським заливом, відвідали знамениту Одеську оперу, де дивилися балет Баядерка, багато гуляли і відчули себе справжніми фото-туристами.

Фото 3Фото 4

Фото 5Фото 6

Фото 7Фото 8Фото 10

А результатом робочої частини нашої зустрічі стали такі високі результати: студентка Максюта Уляня нагороджена дипломом ІІІ ступеня, а студентка Андрусенко Анастасія грамотою за повноту та практичну значущість висновків при виконанні конкурсних завдань.

Фото 11Фото 12ФОто 13

Наша команда щиро вдячна любим колегам – кафедрі Туристичного бізнесу та рекреації та особливо її завідувачу - д. екон., н., проф. Меліх Олені Олександрівні, декану факультету технології вина та туристичного бізнесу - к.т.н., доц. Саркісян Ганні Овсепівні та в цілому керівництву Одеської національної академії харчових технологій за гостинний прийом та бездоганну організацію Олімпіади, цікаві та ретельно розроблені завдання, дружню атмосферу та незабутні «рекреаційні» враження!!!

BUF

Вступ2019