16 квітня 2019 року був проведений WorkShop на тему: "Створення велосипедної інфраструктури у місті Харків" в роботі якого активно приймали участь представники влади, громадські активісти, студенти спеціальності "Міське будівництво та господарство" та викладачі кафедри Міського будівництва факультету.

На заході були присутні: Alex Chubarov - Директор Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради; Рубан Михайло – Начальник відділу розробки та впровадження масштабних спортивних подій управління менеджменту та маркетингу у сфері спорту Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради; Kateryna Pylyavska - заступник начальника служби - начальник відділу інформаційних ресурсів служби містобудівного кадастру Департаменту містобудування, архітектури та генерального плану Харківської міської ради; Виктория Смагина (Viktori Smagina) - Президент ГО «Велосипедний клуб «Харківський велосипедний союз»; Матюхін Георгій - засновник та керівник ГО «Центр Вуличних Культур»; Завальний Олександр В'ячеславович - завідуючий кафедри Міського будівнитва, к.т.н., доцент; Viktoria Ivasenko - к.т.н., доцент кафедри МБ; Гордієнко Сергій Миколайович - ст.викл. кафедри МБ.

Метою воркшопу з розробки харківської велоінфраструктури було залучити велоспільноту міста, а також профільних фахівців та студентів до спільної роботи над майбутнім розвитком веломережі міста.

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ