1Школярі – часті гості у ХНУМГ ім. О. М. Бекетова. Але минулого тижня двері нашого університету взагалі не зачинялися: адже під час весняних канікул школярі спробували себе в ролі студентів завдяки проведенню освітнього марафону SPRING STREAM.

Фахівці з різних факультетів сумісними зусиллями, за підтримки Центру до університетської освіти і кар’єри, на протязі 3 днів проводили заняття 8 шкіл розвитку за напрямами підготовки своїх кафедр. Розпочав тиждень факультет електропостачання і освітлення міст. Доценти кафедри систем електропостачання та електроспоживання міст Є. Д. Д’яков і В. М. Гаряжа навчали юних електротехніків роботі з джерелами струму і вивчали з ними паралельне і послідовне з’єднання споживачів та джерел струму.

Естафету підхопив завідувач кафедри альтернативної електроенергетики та електротехніки доц. Д. В. Тугай, який провів заняття в рамках «Школи альтернативної та відновлювальної енергетики» за темою «Відновлювальні джерела енергії. Природа як джерело енергії».

У вівторок просвітницьку місію виконували одразу два факультети – будівельний та економіки і підприємництва. Доцент кафедри економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку В. В. Гриненко розповідав майбутнім економістам про актуальну тему інтернет-маркетингу та соціальних мереж, а старший викладач кафедри земельного адміністрування та геоінформаційних систем Ю. Б. Радзінська знайомила школярів із сучасним геодезичним обладнанням і проводила майстер-клас з його використання в рамках «Школи юного будівельника та управлінця нерухомістю».

Середу було присвячено екологічним проблемам сьогодення і шляхам їх вирішення. Заняття для дітей, небайдужих до оточуючого середовища, проводили представники факультету інженерних мереж та екології міст, а саме кафедри інженерної екології міст – доцент К. Н. Задорожний і старший викладач Н. А. Телюра.

У четвер відбулися заняття шкіл розвитку «Start Up» і «Бізнес-розвідник». Співробітники кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві – професор Д. Е. Лисенко і доцент Н. В. Косенко – знайомили школярів, які цікавляться розробкою власних стартапів, особливостями гнучкої методології управління ІТ-проектами SCRUM.

А асистент кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту О. О. Конопліна проводила для маленьких бізнес-розвідників фінансовий реаліті-квест Finance Mix.

Фіналом весняного марафону стало заняття школи «Юний менеджер-економіст» від фахівців кафедри менеджменту і публічного адміністрування, доцента М. В. Боровик і старшого викладача М. К. Гнатенко, які проводили тренінг «Менеджмент: управління собою та іншими».

Загалом університет відвідали 242 учні з 21 школи м. Харкова і області. Сподіваємося, що гості отримали від візитів подвійну користь – знання і задоволення, а університет натомість знайшов нових друзів і майбутніх студентів.

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ