Вітаємо студентку факультету інженерних мереж та екології міст

Буланову Анастасію Андріївну з перемогою у

Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей!

20-22 березня 2019 року на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка пройшов ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Екологія". Галузевою конкурсною комісією допущено до участі у ІІ турі 86 робіт, заслухано 63 студентські наукові роботи, з яких 1 в онлайн-режимі за допомогою скайп-зв’язку.

За результатами підсумкової конференції дипломом ІІ ступеня нагороджено студентку 3 курсу групи ТЗНС-2016-1 Буланову Анастасію Андріївну за наукову роботу на тему «Спосіб прискореного, низькозатратного відбору проб ґрунтових компонентів для визначення об’ємної конфігурації їхнього забруднення хлорорганічними пестицидами лінійним обмеженим джерелом забруднення», науковий керівник кандидат технічних наук, доцент кафедри інженерної екології міст Катков Михайло Васильович.

image005

Вітаємо Анастасію та наукового керівника та бажаємо їм подальших успіхів в науковій діяльності!

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ