21 березня 2019 року наш Університет гостинно відчинив двері професіоналам в області обліку і оподаткування для участі у весняному бухгалтерському Семінарі Всеукраїнського бухгалтерсько-юридичного видання «Все про бухгалтерський облік».

Учасниками семінару також стали і викладачі кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку та аудиту».

В цьому році (втім, як і щороку) Семінар зібрав велику кількість керівників, бухгалтерів, юристів підприємств, організацій та установ м Харкова та Харківської області.

Лектором Семінару виступила відомий у всій Україні фахівець в області обліку, аудиту, фінансів, директор ТОВ «Академія професійного бухгалтера», САР, СІРА, судовий експерт Людмила Шахно.

Основними тематичними розділами Семінару виступили: «ПДВ: практики та поради», «Бухгалтерський облік і податок на прибуток», «Праця і заробітна плата», «Не проста« спрощенка» – деякі особливості окремих операцій на єдиному податку», «Каса та оприбуткування коштів. Огляд змін у Положенні 148» і «Перевірка Державної Фіскальної Служби.- правила і терміни».

Питання Семінару були з великим інтересом сприйняті учасниками і викликали цікаву дискусію та обговорення.

Колектив кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту» дякує керівництво та представників Всеукраїнського бухгалтерсько-юридичного видання «Все про бухгалтерський облік» за організацію цього заходу і професійне спілкування з фахівцями-практиками.

До нових зустрічей, Колеги!