1

2

3

4

Аспірантура

5

Успіх приходить лише до того, хто постійно навчається, багато працює над досягненням своєї цілі – ось головний меседж майстер-класу Олега Супруна у рамках проекту «Успішні будівельники».

Олег Супрун не відразу вирішив зв’язати свою долю з будівельною галуззю. Проте, почавши працювати на будівництві, вирішив освоїти профільну професію і просто закохався у справу всього свого життя. Профільну освіту він отримав у Харківському інституті інженерів комунального будівництва (нині ХНУМГ імені О.М. Бекетова). у 1989 році ним була заснована компанія «Укрпромбудпроект», яка зробила значний внесок у розбудову Харківщини. Серед проектів компанії:

- будівля історичного музею

- меморіальний комплекс Дробицький Яр

- музейний комплекс у Сковородинівці

- будівля четвертого пологового будинку

- центр здоров’я у обласній лікарні

- перша дитяча лікарня (вул. Муранова)

- будівля Державного казначейства України в Харківській області

- заклади освіти, оснащені інноваційними технологічними рішеннями та багато інших

Стабільність та успішність компанії, яку очолює Олег Супрун, він пов’язує із висококваліфікованим колективом. Багато працівників, в тому числі адміністративно-управлінський персонал, працюють у компанії понад 25 років. «Ми завжди передбачаємо тенденції розвитку ринку будівельних послуг. Я, як керівник, бажаю поліпшити життя своїх співвітчизників, зробити його безпечним і комфортним» - зазначає Олег Супрун.

Сьогодні Олег Юрійович працює і у новому для себе форматі – викладача та наставника для студентів Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

«Освіта допомагає впровадити в життя всі ваші уявлення про перспективи подальшої роботи. Для будь-якому, навіть найталановитішому

та підприємливішому студенту, потрібно мати спеціалізовану освіту, щоб добитися успіху в роботі» - ділиться своїм досвідом зі студентами Олег Супрун.

Коротка довідка. Олег Юрійович Супрун, Заслужений будівельник України, генеральний директор компанії «Укрпромбуд», кандидат технічних наук, викладач Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, нагороджений орденом «За розвиток науки та освіти», Почесною грамотою Харківської обласної державної адміністрації. Отримав звання «Харків’янин року»

 

 

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 246 гостей та користувачі відсутні