23 лютого 2019 року у приміщенні Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, відбулося підведення підсумків Харківського обласного відкритого студентського конкурсу на кращу проектну пропозицію пам’ятника Захисникам України (учасникам АТО). Конкурс проводився за ініціативи Харківського університетського консорціуму та під патронатом Голови Харківської обласної державної адміністрації Ю.О. Світличної.

У Конкурсі взяли участь студенти та викладачі Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова (далі – ХНУМГ), Харківського національного університету будівництва та архітектури (далі - ХНУБА), Харківської державної академії дизайну та мистецтв (далі - ХДАДМ).

Журі Конкурсу визначило проекти-переможці:

Краснокутський район

- «Дерево життя» - автор проекту Образцова Мілена Ільдарівна, студентка 1-го курсу магістратури ХДАДМ, наукові керівники Бондарекно Ірина Володимирівна – кандидат архітектури, професор кафедри дизайну середовища ХДАДМ та Мироненко Надія Григорівна – кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри дизайну середовища ХДАДМ;

- «Захисник України» - виконавець студент 4-го курсу ХДАДМ Мамедов Ельвін Рагіл огли, керівник Гурбанов Сейфаддин Алі огли, народний художник України професор кафедри скульптури ХДАДМ.

Вовчанський район

- «Захисник Вітчизни» - автор проекту студент 2-го курсу ХНУБА Божко Кирило Валентинович, науковий керівник Вовчук Дмитро Святославович, старший викладач кафедри образотворчого та декоративного мистецтва ХНУБА.

м. Чугуїв

- «Відродження» автор проекту Купін Владислав Вадимович, студент 5-го курсу ХНУМГ, науковий керівник Гура Денис Миколайович старший викладач кафедри архітектури будівель і споруд та дизайну архітектурного середовища ХНУМГ.

- «Разом у мирне майбутнє!» автор проекту Коленко Анастасія Дмитрівна – студентка 3-го курсу ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, керівник Гура Денис Миколайович старший викладач кафедри архітектури будівель і споруд та дизайну архітектурного середовища ХНУМГ.

Приз глядацьких симпатій отримав проект «Дерево життя» - автор проекту Образцова Мілена Ільдарівна, студентка 1го курсу магістратури ХДАДМ, наукові керівники Бондарекно Ірина Володимирівна – кандидат архітектури, професор кафедри дизайну середовища ХДАДМ та Мироненко Надія Григорівна – кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри дизайну середовища ХДАДМ.

Вітаємо переможців!