13 березня 2019 р., у рамках співробітництва між ХНУМГ ім. О.М. Бекетова та АТ «Трест Житлобуд-1», студенти другого курсу спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія» факультету Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва відвідали будівельний майданчик нового житлового комплексу по вулиці Ключковській в місті Харкові.

Будівництво здійснює провідна будівельна компанія регіону АТ «Трест Житлобуд-1».Начальник виробничого відділу тресту Корецький Л.В. познайомив студентів з ходом будівництва об'єкту, особливостями його проектування, планувальними системами квартир в будинку. Майбутні будівельники наочно побачили роботи з закладання фундаменту майбутнього житлового комплексу, укріплення ґрунтів, монтаж будівельного майданчику.

Студенти познайомилися з застосуванням сучасних методів встановлення каркасів армування фундаменту, його гідроізоляцією, утеплення, ущемлення ґрунтів. Велику увагу на екскурсії було приділено конструктивному рішенню секцій житлового комплексу. На численні запитання студентів відповів начальник будівельної ділянки та прораб об’єкту.

Отримані на екскурсії знання будуть використані студентами в роботі над розрахунково-графічними роботами та курсовими проектами з планування житлового будівництва, інженерної геології, механіки ґрунтів.

Вступ2019

ДЕНЬ ВИПУСКНИКА