112В рамках профорієнтаційної роботи, кафедрою технології будівельного виробництва і будівельних матеріалів були запрошені випускники Харківського державного професійно-педагогічного коледжу ім. В.І. Вернадського.

Була проведена зустріч із завідувачем кафедри професором Кондращенко О.В. та викладачами кафедри доц. Якименко О.В, доц. Морковською Н.Г., доц. Золотовою Н.М., доц. Шаповал С.В. Викладачі кафедри провели квест, екскурсію університетом, відвідали музейний та спортивний комплекси. Абітурієнти були також ознайомлені з кафедрою ТБВ і БМ та ії лабораторіями.

Заступник декана будівельного факультету Угоднікова О.І проінформувала абітурієнтів про правила вступу та можливості навчання у ХНУМГ ім. О.М. Бекетова.

Вступ2019

ДЕНЬ ВИПУСКНИКА