ХНУМГЗ 4 по 9 березня 2019 року у Червоному холі Університету усі бажаючі мали можливість ознайомитися з виставкою «Не жіноча справа».

Виставку робіт «Не жіноча справа» створено в рамках відкритого конкурсу для молодих ілюстраторів, ініційованого Національним Демократичним Інститутом та Українським Жіночим Конгресом в рамках проекту «Підвищення видимості жінок та боротьба з ґендерними стереотипами у національній та місцевій політиці України» за підтримки Уряду Швеції та в межах кампанії проекту «Повага» у партнерстві з Благодійним Фондом «Добра листівка» наприкінці 2016 року».

Мета конкурсу - привернути увагу до проблеми існування в Україні професій, заборонених для жінок.

У конкурсі взяли участь ілюстратори з усіх куточків країни - з Києва, Львова, Харкова, Івано-Франківська, Чернівців, Рівного, Вінниці та інших. Всього на розгляд було подано 74 роботи. У збірці листівок представлені роботи 14 переможців.

IMG 9965

Виставку організовано партнером Гендерного центру ХНУМГ ім. О.М. Бекетова  ГО «Харківське Жіноче Об’єднання «Сфера».

Вступ2019

ДЕНЬ ВИПУСКНИКА