1Вже не перший рік випускники ХКБАД продовжують навчання у нашому університеті за спеціальністю "Міське будівництво", беруть активну участь у житті університету, завойовують призові місця на конкурсах і олімпіадах і блискуче захищають свої дипломи.

Для продовження цієї славної традиції в рамках профорієнтаційної роботи доцент кафедри «Міське будівництво» Шишкін Е.А. відвідав Харківський коледж будівництва архітектури та дизайну.

Було проведено зустрічі зі студентами четвертого курсу груп А-41, А-42, Б-41, Б-42, БС-41, Д-41, Д-42, щодо презентації університету та спеціальності «Міське будівництво», та можливості подальшого навчання. Студенти отримали відповіді про організацію студентського життя в університеті, умов проживання у гуртожитках, а також проведення в ХНУГХ ім. А.Н. Бекетова презентації факультету Архітектури дизайну та образотворчого мистецтва.