1

2

3

Квота 2

4

Аспірантура

21 лютого 2019 р. у Харкові відбувся форум «Місто твоїх можливостей Місто твоїх можливостей», в рамках реалізації гендерної ініціативи «Гендерний паспорт м. Харкова 2018». Його ініціатором виступила Депутатська група з ґендерних питань Харківської міської ради.

Гендерний центр ХНУМГ імені О. М. Бекетова був залучений до підготовки дискусійної панелі Форуму «Харків – місто доступне для кожного: кращі практики з урахування потреб мешканців міста Харкова». Директорка Гендерного центру, к.е.н., доц. Бібік Наталя Валеріївна представила гендерні здобутки Університету за напрямками:

  • гендерно-орієнтовані практики сталого розвитку міст,
  • гендерне бюджетування,
  • гендерний моніторинг міського простору,
  • підтримка сім'ї, створення інфраструктури «дружньої до дитини»,
  • гендермейнстрімінг для управління програмами міського розвитку.

Також було анонсовано розробку проекту «Школа толерантності (освітній простір «дружній» до вразливих груп, у т.ч. ЛГБТ-спільноти).

Депутат Харківської міської ради, голова комісії з гуманітарних питань Ольга Чичина подякувала за активну участь Гендерного центру Університету в розбудові гендерно чутливого простору міста та висловила сподівання, що Гендерний центр ХНУМГ ім. О. М.Бекетова буде й надалі активно долучатися до виконання міського плану дій в сфері гендерної рівності.

Гендерний центр ХНУМГ ім. О.М. Бекетова запрошує викладачів-дослідників, студентів-волонтерів до спільної роботи над міськими проектами!

 [1] http://www.city.kharkov.ua/uk/news/u-kharkovi-prezentuvali-genderniy-pasport-41055.html

Ми у соцмережах

facebook instagram youtube Wiki telegram

vtour

Банківські реквізити ХНУМГ

Опитування

Підготовчі курси ХНУМГ

Psyho

Школи розвитку

Шкільний урок в ХНУМГ

banner architect

Баннер енерго

Приєднання ХНУБА

Стартап школа

5

png 20230324 152241 0000