18 квітня 2013 року студенти факультету менеджменту Харківського національного університету міського господарства Піпія Арсен, Тараненко Оксана та Гуцал Світлана під керівництвом викладачів кафедри Правового забезпечення господарської діяльності І.І. Килимник, А.В. Науменко та А.М. Бровдій взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з «Інтелектуальної власності».

01 IMAG2723

За підсумками олімпіади журі високо оцінило роботу Піпія Арсена, який посів почесне 2-ге місце. Високий рівень знань під час виконання усіх видів запропонованих завдань показали також Оксана Тараненко та Світлана Гуцал , які за рейтингом посіли 15 а 16 місце відповідно.

Всього в олімпіаді взяло участь 82 студента з 27 провідних вищих навчальних закладів України. Вказані досягнення студентів та викладачів кафедри є результатом плідної праці і стартом для подальших перемог та підтвердження високого рівня освіти в Національному університеті міського господарства.

02 image03 image 1

Корисні поради