1Цієї п’ятниці, 22 лютого, коли більшість людей вже налаштовувалися на відпочинок і передчували вихідні, «бекетівський десант» висадився в школі № 162 Новобаварського району м. Харкова, де вперше в місті стартував незвичайний проект – «SPEAKING CLUB» для дітей, батьків, вчителів, університетських викладачів, представників адміністрації та взагалі всіх, кому не байдуже майбутнє освіти, освітян і школярів.

Звичайно, ХНУМГ не міг пропустити таку подію. Представники всіх семи факультетів та Центру доуніверситетської освіти і кар’єри познайомили 11-класників Новобаварського району з нашими спеціальностями та умовами вступу, а спікер від імені університету – старший викладач кафедри земельного адміністрування та геоінформаційних систем Ю. Б. Радзинська – взяла участь в дискусійній панелі «Я обираю майбутнє...» і розповіла школярам про шляхи міжнародного співробітництва, які відкриті для студентів ХНУМГ ім. О. М. Бекетова і дозволяють їм реалізувати себе без необхідності емігрувати.

Адже головним предметом обговорення були перспективи випускників в Україні та за кордоном: їхати чи не їхати? повертатися чи не повертатися? і чи дійсно трава зеленіша там, де нас немає?

Дискусія закінчилася «відкритим фіналом», адже прихильники знайшлися у обох позицій. І, мабуть, це – найкращий результат. Як писав Й. В. фон Гете, «між двома полюсами лежить не істина, а проблема». Головне, що завтрашні студенти усвідомлюють наявність проблеми і намагаються знайти рішення – своє власне, не нав’язане ззовні, оптимальне як для себе особисто, так і для перспектив нашої країни в цілому.

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ