20 лютого в Харківському міському центрі зайнятості пройшов Workshop «Профорієнтаційний STEM з інтегрованою задачею F3 та F12 (знайти та зберегти)», в рамках якого відбулась зустріч школярів Харківського спеціалізованого навчально-виховного комплексу імені В.Г. Короленка, Харківської спеціалізованої загальноосвітньої школи інтернату #12 та Харківського спеціального навчально-виховного комплексу #7 з студентами та викладачами кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві та кафедри прикладної математики і інформаційних технологій Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

В інклюзивному коворкінгу школярі, студенти та викладачі обмінювались досвідом навчання в галузі інформаційних технологій, думками, щодо інклюзії, як основи модернізації освітньої галузі в Україні, та перспективами розвитку сучасного суспільства.

баннер ТСЛ

Вступ2019