12 лютого 2019 року в Харківському національному університеті міського господарства ім. О.М.Бекетова відбулося засідання Харківської обласної студентської ради.

Головам Студентських рад Харківської області був презентований студентсько-молодіжний простір університету - MEGAPOLIS Flex Hub.

Проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків ХНУМГ ім.О.М.Бекетова Грицьков Євген Володимирович, поділився з присутніми досвідом громадської роботи у студентські роки на посаді голови Обласної студентської ради, мотивував студентів на активну позицію у подальшій роботі.

Під час засідання було затверджено план роботи на 2019 рік, розглянуті пропозиції щодо проведення та організації заходів та переобрано заступника голови ХОСР.

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ