Фото6 лютого 2019 року в ХНУМГ ім. О.М. Бекетова вручили дипломи випускникам магістратури за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування», які навчалися за освітньою програмою «Адміністративне управління об’єднаними територіальними громадами». 

Публічне управління – нова спеціальність не тільки для харківських вишів, а й для освітніх закладів України, а першопрохідцями нової спеціальності стали 35 випускників, серед яких – досвідчені керівники апаратів і відділів міських, сільських та селищних рад і адміністрацій.

Освітня програма розроблена робочою групою Університету під керівництвом ректора, професора, доктора наук з державного управління Бабаєва В. М. спільно з Харківською обласною радою. Мета програми – підготовка висококваліфікованих фахівців, які спроможні забезпечити сталий розвиток ОТГ на основі ресурсного потенціалу територій, ефективної реалізації місцевих ініціатив та конструктивної взаємодії влади, бізнес-структур, громадських організацій.

Ідея підготовки фахівців з адміністративного управління ОТГ виникла у зв’язку з реалізацією реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні в 2016 році.

На урочистому заході також були присутні почесні гості –  голова Харківської обласної ради Сергій Іванович Чернов, директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Лариса Георгіївна Карпова, Лозівський міський голова Сергій Володмирович Зеленський. 

чернов 9 6

«Сьогоднішній випуск – це відповідь на основний виклик для нашої держави в часи реформи місцевого самоврядування, підготовка якісних кадрів. Саме нові кадри мають по-новому організувати роботу на місцях і довести, що прийняте законодавство є ефективним, а реформа – самодостатньою», – зазначив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

1 3 5

Довідково: Наразі за аналогічною програмою в ХНУМГ ім. О.М. Бекетова проходять підготовку групи слухачів, серед яких депутати місцевих рад, посадові особи місцевого самоврядування Харківської, Київської, Львівської та інших областей України, як новостворених ОТГ, так і тих, що мають намір об’єднатися; навчаються також особи, що мають намір працювати в органах місцевого самоврядування та комунальних підприємствах.

За матеріалами газети «Слобідський край» азети «Слобідський край» 

 

За матеріалами Новости Объектив

Переглянути фотозвіт

Банер виборів

Баннер Довідника 2018

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

Олімпіади ХНУМГ 2019

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

На сайті 132 гостей та користувачі відсутні