30 січня 2019 року студенти 3 курсу та аспіранти кафедри менеджменту і публічного адміністрування спеціальності "Публічне управління та адміністрування" ХНУМГ ім. О. М. Бекетова взяли участь у засіданні Загальних зборів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.
Засідання відкрив президент Асоціації, голова Харківської обласної ради - Чернов Сергій Іванович.

Участь у засіданні брали перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко, начальник Управління охорони здоров'я облдержадміністрації Богдан Федак, члени та правління Асоціації ОМС Харківської області - міські голови, голови районнмх рад, а також працівники виконавчого апарату обласної ради.

Звертаючись до учасників зборів із вступним словом, Сергій Чернов зазначив, що цього року необхідно модернізувати формат роботи Асоціації.

облрада 3 курсоблрада 3 курс 3

Загалом на зборах представників місцевого самоврядування Харківщини йшлося про участь місцевих рад у проектах, конкурсах та грантах, що спрямовані на розвиток територіальних громад області; хід реформування медичної галузі Харківщини; перспективу відзначення 175-річчя від дня народження Іллі Рєпіна на державному рівні; план роботи Асоціації на наступний рік та інше.

Вступ2019

ДЕНЬ ВИПУСКНИКА

Баннер Довідника 2018

ЦДОК