1

2

3

4

Аспірантура

5

Студентський актив Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова зустрівся із Народним Депутатом України Валерієм Володимировичем Писаренком. На зустрічі піднімалися актуальні теми стипендіального забезпечення, проживання студентів у гуртожитках та питання академічної мобільності.

У форматі відкритого діалогу студенти цікавилася секретами успіху від Нардепа та запитали «що необхідно зробити, щоб стати народним обранцем». Молодь цікавила тема топ-проектів для міста Харкова.

Підкресливши, що Харків активно розвивається та має великі перспективи, Валерій Писаренко виділив одним із найбільш актуальних інфраструктурних проектів будівництво нових станцій метро. Нардеп зазначив, що для сучасної молоді дуже важливо знайти своє місце саме у своїй країні, адже Україна має великі перспективи для розвитку, і ми маємо бути справжніми господарями на своїй землі.

Студентка факультету Електропостачання та освітлення міст Будко Анастасія подякувала Валерію Писаренку за організовану для студентів екскурсію до Запорізької станції альтернативної енергетики, на що Валерій Писаренко пообіцяв сприяти в організації екскурсії до Верховної Ради для активістів Університету. На кінець зустрічі, профспілковим активом було передано лист із пропозиціями щодо внесення змін і доповнень до Постанов, що стосуються нарахування стипендії, проживання студентів у гуртожитках та академічної мобільності.

Відвідавши новітній лабораторний комплекс еколого-енергетичної безпеки, який нещодавно відкрився в Університеті, Валерій Писаренко підкреслив важливість практичної підготовки студентів та інноваційного розвитку закладів вищої освіти.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 427 гостей та користувачі відсутні